Elon Musk přišel s další novinkou, která vylepší Twitter

Twitter
Elon Musk / Autor snímku: Mohamed Hassan / Zdroj fotografie: Pixabay

V pondělí se na Twitter vrátila možnost členství pomocí Twitter Blue. Uživatel s touto funkcí získá mnoho výhod, které přichází po úpravách Muskova Týmu. Od doby, co Elon Musk Twitter převzal, tak se změnil k nepoznání, což vadí EU, vzhledem k tomu, že tam Musk chce prosazovat svobodu slova.

Nové členství Twitter Blue, které bylo poprvé představeno na začátku listopadu, umožňuje uživatelům ověření na sociální síti za měsíční poplatek 8 USD. Po několika dnech se však nový generální ředitel Twitteru nakonec rozhodl tuto funkci dočasně deaktivovat, aby mohl dodat vylepšenou verzi. Od pondělí se opět budete moci přihlásit k tomuto novému členství na Twitteru. Původní problém byl ten, že se lidé mohli vydávat za slavné osobnosti nebo firmy, protože ověření nebylo značně špatně vymyšlené.


Nenechte si ujít:


Poplatek za předplatné se však bude lišit v závislosti na tom, kdo jste. Elon Musk ve skutečnosti naznačil, že zvýší poplatek na Twitter Blue na iPhone, aby vyrovnal 30% daň App Storu společnosti Apple. Když budete používat na iPhonu webový prohlížeč na Twitter, tak bude stačit předplatné ve výši 8 USD. Nyní musíte zaplatit 11 USD, pokud si přejete používat Twitter jako aplikaci. Předplatné není aktuálně dostupné prostřednictvím aplikace pro Android. Očekáváme, že bude k dispozici také za 11 USD, protože Google si účtuje 30% poplatek v Obchodě Play.

Možnost upravovat tweety, nahrávat videa v rozlišení 1080p a získat přístup k režimu přehrávače jsou nové funkce pouze pro předplatitele Twitter Blue. Vypadá to však tak, že budou ještě nové funkce pro prémiové uživatele. Vedení společnosti uvádí, že redukce reklam a upřednostňování ve vyhledávání a odpovědích se pomalu blíží. Twitter navíc prohlásil, že nahradí označení „oficiální“, které testoval během poslední modré kampaně. Zlatý odznak bude pro společnosti a šedý odznak pro vládní účty. Elon Musk by měl brzy umožnit uživatelům posílat tweety o délce 4 000 znaků, což je oproti současnému limitu 280 znaků opravdu hodně.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *