Huawei přichází s EMUI 13 do Evropy. Pomalu se spouští Beta testování

EMUI 13
Autor snímku: THAM YUAN YUAN / Zdroj fotografie: Pixabay

Společnost Huawei nedávno zahájila beta testování EMUI 13 v Evropě. Uživatelé si tak mohou vyzkoušet nové funkce ještě před vydáním stabilní verze. Beta testování je zpočátku dostupné v Německu a postupně se rozšíří na další trhy.

Huawei spouští beta testování EMUI 13 v Evropě se zajímavými novými funkcemi

Pokud se chcete zúčastnit beta testovacího programu, tak musíte mít následující zařízení:

Podle serveru HuaweiCentral přináší EMUI 13 několik zajímavých funkcí, které vylepšují uživatelský zážitek ze smartphonu. Uživatelské rozhraní bylo vylepšeno optimalizací v ovládacím panelu. Usnadňuje navigaci a plánuje tmavý režim. Tyto změny mají přímý dopad na způsob interakce s telefonem.

Mezi nové funkce v EMUI 13 patří gesto posunutí aplikace nahoru. To umožňuje přístup ke klíčovým funkcím aplikace bez nutnosti otevřít samotnou aplikaci. Zavedeny jsou také widgety služeb, které poskytují rychlý přístup k informacím o aplikaci pouhým pohledem.

Správa obsahu domovské obrazovky je nyní pohodlnější díky možnostem, jako jsou widgety a skupinové widgety. Velké složky se staly chytřejšími díky více možnostem rozvržení. Umožňují upravit velikost rozvržení klepnutím a podržením složky.

EMUI 13 se nesoustředí jen na nové funkce, ale zlepšuje také výkon telefonu. Zpracování softwaru a aplikací na pozadí bylo optimalizováno s cílem zvýšit celkovou efektivitu.

Zapojením do beta programu získáte možnost mít náskok před ostatními. A vyzkoušet si nejnovější funkce ještě před uvedením na stabilní trh. Navíc můžete přispět k procesu vývoje tím, že vývojářům nahlásíte všechny chyby nebo problémy, na které narazíte. Také pokud nebudete se změnami spokojeni, máte možnost kdykoli z beta programu vystoupit.

Nenechte si tedy ujít příležitost prozkoumat vzrušující nové funkce EMUI 13. A pomozte utvářet budoucnost softwaru společnosti Huawei. Článek o tom, jak vstoupit do Beta testování pro vás připravujeme.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: huaweicentral.com

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *