Huawei Watch 4 jsou první chytré hodinky, které vám změří hladinu cukru v krvi

Huawei Watch 4
Model Watch 4 Pro / Zdroj: Huawei

Dnes se na domácí čínské půdě začaly poprvé prodávat hodinky Huawei Watch řady 4. Jedná se o první chytré hodinky na světě s technologií pro vyhodnocování vysoké hladiny cukru v krvi a společnost tuto technologii vyvinula tak, aby umožňovala vyhodnocování rizik neinvazivními metodami.

Hodinky Huawei Watch řady 4:

Tato zbrusu nová řada chytrých hodinek využívá algoritmus pro vyhodnocování hladiny cukru v krvi, který získává data z monitorování srdečního tepu a EKG pulzní vlny. Sběr dat vyžaduje, aby uživatel nosil chytré hodinky po dobu minimálně 7 po sobě jdoucích dnů, aby bylo možné provést vyhodnocení. Po vyhodnocení řada hodinek Huawei Watch 4 zobrazí úroveň rizika spolu s radami, jak úroveň případného rizika snížit.

Huawei Watch 4
Zdroj: Huawei

Kromě úžasných zdravotních schopností představila společnost Huawei u řady Watch 4 svěží designový jazyk, kterým se bude společnost pravděpodobně ubírat i dále. Tato nová řada je tematicky zaměřena na planety a jejich vzhled a má různé modely s různými materiály včetně řemínků.

Například model Watch 4 Pro je inspirován cestováním do vesmíru v budoucnosti. Používá pouzdro z titanové slitiny letecké a kosmické třídy, které je pevnější než běžný titan a odolné proti korozi. Další věcí je, že displej hodinek má unikátní kopulovitý kulovitý tvar, který je podpořen superpevným safírovým sklem.

Watch 4 / Zdroj: Huawei

Pro zajištění lepší kvality je v hodinkách řady Watch 4 použit nejmodernější displej LTPO. Společnost Huawei navíc dodává ciferníky tematicky založené na planetách a knihovnu 40000 personalizovaných ciferníků, které vyhovují vašemu stylu.

Watch 4 Pro / Zdroj: Huawei

1,5palcová obrazovka těchto velkých hodinek poskytuje pohlcující pozorovací úhly s velmi úzkými rámečky. Hodinky Watch řady 4 podporují samostatné připojení LTE pomocí funkce eSIM. Můžete tak uskutečňovat hovory a SMS nebo používat navigaci přímo na zápěstí.

To je jen několik klíčových funkcí a je toho hodně, co můžete prozkoumat. Také pro řadu Watch 4 je to teprve začátek. Prodeje a globální premiéry se dočkáme začátkem června.


Nenechte si ujít:


Ceny jsou zatím pro zahraniční trh. Na odhalení našich cen si musíme ještě chvilku počkat.

Watch 4 Pro:

  • Jupiter Brown – 3399 juanů (484 USD, 448 EUR)
  • Mars Titanium – 3999 juanů (569 USD, 528 EUR)
  • Blue Earth – 3699 juanů (520 USD, 487 EUR)

Watch 4:

  • Venus White- 2899 juanů (412 USD, 383 EUR)
  • Moon Black – 2699 (384 USD, 356 EUR)
  • Saturn Brown – 2899 (412 USD, 393 EUR)

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: gamingdeputy.com, ithome.com, gsmarena.com

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *