Kvalitní zvuk pro každého. HUAWEI představuje nová sluchátka FreeBuds SE

Huawei FreeBuds SE / Zdroj fotografie: Huawei

Už na začátku léta okouzlila společnost HUAWEI všechny fanoušky bezdrátových sluchátek špičkovými FreeBuds Pro 2. Na tento úspěšný počin se rozhodl HUAWEI navázat představením další novinky FreeBuds SE, které vzhledem na svou cenovku přínáší kvalitní zvuk skutečně pro každého. Nový model zaujme nejen svým designem a samotným zvukem, ale i velmi nízkou gramáží pouhých 4,7 g na sluchátko či dobou přehrávaní. Huawei Freebuds SE přitom můžete získat už za 1299 Kč, v období uvedení do prodeje od 5. do 25. září dokonce se slevou už za 999 Kč.

Huawei FreeBuds SE
Zdroj fotografie: Huawei

Poslech bez rušení

Prioritou číslo jedna by pro všechna sluchátka měl být co nejlepší zážitek z poslechu. Dnes už naštěstí existují takové technologie, které dokážou posouvat hranice zvuku na kvalitní úroveň a důkazem toho jsou právě i nové FreeBuds SE. Se zvukovým rozsahem 20 Hz to 20 kHz a funkci aktivního potlačení okolního ruchu, každý tón skvěle vynikne. 

Ostatně neméně důležitou vlastností je také výdrž baterie, jak samotných sluchátek, tak dobíjecího pouzdra. Na jedno plné nabití získáte s FreeBuds SE až 6 hodin přehrávání hudby nebo přibližně 4 hodiny telefonických hovorů.

Snadné připojení i ovládání

Za stabilním připojením sluchátek stojí nová verze Bluetooth 5.2, takže se vždy snadno připojíte během pár sekund. Výhodou také je, že na dobíjecím pouzdře najdete tlačítko, s jehož pomocí sluchátka připojíte k dalšímu zařízení, aniž byste je museli prvně vyjmout z pouzdra.


Nenechte si ujít:


Také ovládání FreeBuds SE pro vás bude hračka. Obě sluchátka mají vestavěný G-senzor, který je umožňuje ovládat pouhým poklepáním. Zkratky ovládání si navíc můžete snadno přizpůsobit prostřednictvím aplikace AI Life. Dotykem tak zvládnete například spustit či pozastavit přehrávání hudby, přecházet mezi skladbami, spustit hlasového asistenta či zvednout a ukončit hovor. Své zkratky si dokonce můžete nastavit také pro každé sluchátko zvlášť.

Nové FreeBuds SE přichází do prodeje již 5. září 2022, odkdy je v rámci speciální akce, probíhající od 5. 9. do 25. 9. (nebo do vyprodání zásob), díky promo kódu na slevu 300 Kč, můžete získat za pouhých 999 Kč. Po skončení akce budou sluchátka dostupné za cenu 1 299 Kč, přičemž si můžete vybrat ze dvou barevných provedení – klasické bílé a zářivé modré.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: Svět Huawei

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Štítky:,
Jeden komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *