Novinky o vydání traileru na GTA 6 jsou venku. Odhalení se má uskutečnit tento týden

GTA 6
Zdroj: Rockstar Games

V jednom z největších úniků v herní historii se loni na veřejnost dostaly záběry z dalšího Grand Theft Auto. Nebyl to nejlepší způsob, jak se to dozvědět, ale vypadá to, že se do Vice City opět vrátíme. Objevilo se však od té doby něco dalšího? Nějaké další zvěsti, úniky, nebo snad dokonce trailer na GTA 6?

Společnost Rockstar Games byla na poli novinek poměrně tichá, ale to nezabránilo fanouškům ve zkoumání, spekulacích a sdílení nápadů. Objevilo se od loňska něco nového? No, podle zasvěcených lidí v oboru by tento týden měl být pro GTA 6 velkým nástupem. Máme se totiž dočkat potenciálního traileru, který vydá samotné studio Rockstar Games.

Je venku trailer na GTA 6?

Ne, v současné době nebyl oficiální trailer pro GTA 6 vydán příslušnými kanály. Přesto se proslýchá, že by se mohl objevit již brzy.

Podle uživatele X (formálně Twitter) by měl být trailer na GTA 6 vydán 26. října 2023, tedy za pouhé dva dny! Tato zpráva přichází prostřednictvím tweetu od InfinityBesk, podívejte se na něj níže. Tento tweet bychom samozřejmě měli brát s rezervou, ale datum 26. října koluje také na Redditu „GamingLeaksAndRumours“.

https://twitter.com/InfinityBeskk/status/1706352862991671748

Jaké jsou nejnovější zvěsti a úniky informací o traileru pro GTA 6?

Zřejmě další ranou pro Rockstar je únik chystaného traileru. No, tak trochu. My jsme ho neviděli, ale uživatel Redditu FollowTheDamnLeakCJ údajně ano. Tvrdí, že jeho žena pracuje v Rockstaru, díky čemuž měla možnost ho vidět. „Únik“, o kterém mluvíme, tedy není nic jiného než písemný popis traileru.

Podle všeho se v traileru hlavní hrdinové Jason a Lucia pouštějí do obvyklých aktivit Grand Theft Auto, jako je přepadení obchodu a útěk před policií. Trailer prý také obsahuje mnoho záběrů z přepracovaného Vice City.

Je to tedy pravda? Dočkáme se 26. říjná traileru s tímto popisem? Posouzení necháme na vás.Čeho dalšího se dočkáme v novém GTA?

Nejnovější „várka“ úniků a zvěstí o GTA 6 naznačuje několik pikantních prvků, na které se lidé skutečně těší. A je toho víc, protože se chystá i návrat několika prvků, které jsme viděli v předchozích hrách.

GTA 6 chce být nejrealističtější hrou ze série Grand Theft Auto všech dob. To mimo jiné změní způsob, jakým může hráč komunikovat se zvířaty ve volném světě a naopak. Například aligátoři budou lovit jiná zvířata, potenciálně včetně lidí. Také psi budou mít vzteklinu, a pokud hráče pokousají, bude muset vyhledat lékařské ošetření.

Vůbec poprvé bude chování NPC postav mnohem reálnější. Hráč může být například přepaden nebo mu může být ukradeno například auto. To je něco nevídaného. V předchozích hrách mohl být hráč také napaden, ale pouze během mise nebo jako důsledek nějaké akce. Například když vrazíte do cizího auta a řidič zareaguje. V nové hře to však může být zcela nevyprovokované. Mohli byste sedět na semaforu a náhodná NPC (nehratelná postava) by si mohla právě pomoci k vašemu autu jenom proto, že se mu například líbí. Stejně jako to děláte vy.

 Aby toho nebylo málo, tak se v neposlední řadě vrátí mise mučení. Mise mučení byly zavedeny v Grand Theft Auto V a byly považovány za poněkud kontroverzní. Někteří lidé si mysleli, že i v počítačové hře tohoto typu jsou tyto mise zbytečně kruté a ději stejně nepomáhají. To se dozvíme již brzy, protože podle odhadů na rekordní zisky společnosti Take-Two Interactive na rok 2024 se dá předpokládat, že hra vyjde v příštím roce. S tím, že letos se nejspíše dočkáme traileru jako tomu bylo v případě GTA V.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: gamingbible.com, radiotimes.com

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hodnocení: 7

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *