Máme první podrobnosti o procesoru modelu Honor Magic5

Honor Magic5
Honor Magic4 Pro / Zdroj fotografie? Honor

Smartphone Honor Magic5 dorazí na globální trh již 27. února 2023. A s ním i na MWC ve Španělsku další telefony od Honoru včetně skládacího Honoru Magic Vs. Ten bude přímo konkurovat Samsungu Z Flip4. Dodnes jsme neměli jasnou představu o tom, jakými specifikacemi se zařízení bude chlubit, ale to je již minulostí. A to díky úniku v GeekBench. Stalo se tak necelý týden před oficiálním uvedením.

Únik nám poskytuje zásadní pohled na celé zařízení, jelikož teď už známe procesor, který je tím nejdůležitějším ze všech komponentů. Seznam na Geekbench nám o Honoru Magic5 ukázal, že telefon má název PGT-AN00 a bude mít uvnitř sebe procesor Snapdragon 8 Gen 2. To je aktuálně vlajkový procesor pro všechny telefony s Androidem. A to vyvolává otázku – přetaktoval Honor speciálně procesor pro Magic5 nebo ne? No, výpis ukázal, že primární jádra Magicu 5 jsou taktována na 3,19 GHz, výkonná jádra jsou taktována na 2,8 GHz a efektivní jádra na 2,02 GHz. Dle těchto čísel můžeme soudit, že Magic5 nebude mít přetaktovaný a ani podtaktovaný procesor. Honor se tedy nezachoval stejně jako Samsung u jeho vlajkového telefonu.


Nenechte si ujít:


Dále bude mít Honor Magic5 12GB paměť RAM a Android 13. V jednojádrovém testu nadcházející smartphone získal 1411 bodů a v tom vícejádrovém zase 4584 bodů. To jsou jedny z nejvyšších hodnot, jaké na GeekBench jsou. Prozatím nevíme nic o fotoaparátech, ale je možné, že se ještě do odhalení nějakých podrobností dočkáme.

Již dříve uniklé rendery ukázaly, že budoucí vlajková loď společnosti Honor bude mít kruhový modul fotoaparátu s několika kamerovými snímači. Já osobně se na Honor Magic5 těším a vy? Věřím tomu, že bude mít větší úspěch než loňský model Honor Magic4.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *