Netflix má problém. Na český trh přichází nová streamovací platforma, která je výrazně levnější

Netflix
Autor: Mohamed Hassan / Zdroj: Pixabay

Nová evropská streamovací služba bude od 14. února dostupná v Česku a Slovensku. Bude konkurovat současným zaběhnutým streamovacím službám. Netflix, HBO Max a Disney+ se musí připravit na silnou konkurenci. SkyShowtime přináší hodnotnou nabídku úžasné zábavy. Nabídne seznam premiérových hollywoodských filmů a exkluzivních nových seriálů z nejlepších světových studií. Tohle všechno nabídne za skvělou cenu.

SkyShowtimem přichází jako další skvělá streamovací služba pro Evropu a bude pokračovat ve svém úspěšném rozšiřování u v roce 2023. V rámci dalšího spuštění dojde k dosud největší expanzi služby, která zahrne osm nových trhů ve střední a východní Evropě. Dne 14. února SkyShowtime přinese svou prémiovou nabídku zákazníkům v Albánii, Česku, Maďarsku, Kosovu, Severní Makedonii, Polsku, Rumunsku a na Slovensku. Tímto rozšířením na více území se počet trhů, na kterých bude služba nabízet online vysílání, zvýší na 20.

 Zákazníci na těchto trzích budou mít přístup k exkluzivním televizním premiérám filmů společností Universal Pictures a Paramount Pictures, novým a exkluzivním seriálům, dětskému a rodinnému obsahu a výběru kultovních titulů společností Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME®, Sky Studios a Peacock, vše bude samozřejmě streamováno na jednom místě. SkyShowtime bude také nabízet místní původní pořady, dokumenty a speciály ze svých trhů. Společnost nedávno oznámila dohodu o získání 21 původních seriálů z HBO Max v Evropě, včetně nových seriálů, které budou mít premiéru v roce 2023.

Pořadů je skutečně hromada

SkyShowtime nabízí tisíce hodin kvalitní zábavy pro celou rodinu a je domovem pro nové filmové trháky, které budou na službě dostupné po jejich uvedení do kin a pro domácí zábavu. Od spuštění budou mít místní diváci přístup například k: Ambulance, Panství Downton: Nová éra, Jerry a Marge ve velkém, Jurský svět: Nadvláda, Ray Donovan: The Movie, Vykoupená láska, Mizerové, The Hanging Sun, Seveřan a Top Gun: Maverick.

Kromě toho budou mít předplatitelé přístup k rozmanitému výběru seriálů: 1883, 1923, Rodinný přítel, Všechny hříchy, Americký gigolo, Funny Woman, Halo, Zákon a pořádek, Ať vejde ten pravý, Starosta Kingstownu 1. a 2. série, Pitch Perfect: Nárazník v Berlíně, Star Trek: Podivné nové světy, Duše, Válka o Uber, Nejlepší muž: The Final Chapters, The Calling, The Fear Index, The First Lady, The Midwich Cuckoos, The Offer, The Rising, Tulsa King, Vampire Academy a Yellowstone.


Nenechte si ujít:


Mezi velké filmové a seriálové novinky, které SkyShowtime uvede v následujících měsících, patří některé z nejočekávanějších titulů: A Town Called Malice, Belfast, Drift – Partners In Crime (S1A), Lioness, Nope, Minions: The Rise of Gru, Rabbit Hole, Smile, The Black Phone a The Great Game.

Generální ředitel SkyShowtime Monty Sarhan řekl: „Zahájení vysílání SkyShowtime na osmi nových trzích je neuvěřitelným způsobem, jak zahájit letošní rok. Jedná se o naše dosud největší spuštění a jsem nesmírně nadšený, že můžeme navázat na pokračující úspěch služby, která již byla spuštěna v severských zemích, Nizozemsku, Portugalsku a v řadě dalších regionů. Jsem přesvědčen, že naši noví diváci ve střední a východní Evropě si užijí naši úžasnou nabídku seriálů a filmů za skvělou cenu. Jsme také velmi nadšeni, že do střední a východní Evropy vracíme oblíbené původní scénáristické seriály.“


Nenechte si ujít:


Cena je hlavním lákadlem

Gabor Harsanyi, regionální generální ředitel pro střední a východní Evropu společnosti SkyShowtime, řekl: „Seriály se budou vysílat ve středoevropském regionu: „SkyShowtime přináší řadu neuvěřitelného obsahu. Jsme hrdí na to, že můžeme našim novým zákazníkům ve střední a východní Evropě přinést nový a exkluzivní přístup k nejnovějším seriálům a největším filmovým trhákům z našich kultovních a světoznámých studií, stejně jako k místním a původním pořadům, které budou mít u našich diváků ohlas. Jsem nadšený, že tato prvotřídní prémiová nabídka přichází do našeho regionu s lokálními příběhy a velmi konkurenceschopnou nabídkou v celé střední a východní Evropě.“

Pokud si říkáte, jaká bude cena, tak věřte, že budete překvapeni. Služba přichází na náš trh se zajímavou cenovkou. V Česku bude cena 179 Kč měsíčně.

Jak si s tímto novým streamovacím gigantem poradí Netflix, HBO Max a Disney+ je zatím ve hvězdách. Pravdou je, že pokud nastane boj o diváky. Tak my běžní uživatelé na tom zaručeně vyděláme.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: corporate.skyshowtime.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *