Nové informace odhalují zajímavosti o Huawei P50 Pocket S

Huawei Pocket P50
Huawei P50 Pocket / Zdroj fotografie: Svět Huawei

Na začátku tohoto roku nám Huawei představil skládací véčko Huawei P50 Pocket, který je flexibilní, relativně malý a také drahý. Bohužel poslední zmíněná vlastnost je největším problémem celého telefonu, a tak se to Huawei rozhodl změnit. Proto nám 2. listopadu představí zřejmě kopii P50 Pocket jen s tím rozdílem, že bude mít jiný procesor. Název nového zařízení zní Huawei P50 Pocket S.

Podle všeho bude nový skládací smartphone dodáván ve dvou konfiguracích, které by měly vypadat takto 8 GB + 256 GB a 8 GB + 128 GB. Mimoto se s námi tipster podělil také o ceny nadcházejícího zařízení. Je zřejmé, že se společnost Huawei bude snažit nalákat své zákazníky na mnohem zajímavější cenu než u předchpzích modelů.


Nenechte si ujít:


Varianta v podobě 8 GB + 256 GB by měla stát kolem 5 988 juanů (zhruba 820 dolarů). Ta levnější varianta s menším interním úložištěm by měla stát přibližně 5 488 juanů (752 dolarů). Bohužel to jsou všechny nové informace, které byly o novém smartphonu sdíleny. Je důležité zmínit to, že předchozí úniky naznačovaly cenu varianty s 256GB úložištěm přibližně 4 999 juanů. Varianta s 512GB úložištěm měla stát 6 999 juanů, ale o té nebyla v nejnovějším úniku ani zmínka, takže je otázkou, zdali vůbec taková varianta vyjde.

Z toho co víme z předešlých úniků, tak nové Huawei P50 Pocket S bude mít Snapdragon 778G a 120Hz obnovovací frekvenci. O fotoaparátech prozatím nepadla ani zmínka, ale je možné vzhledem k novému procesoru to, že bychom se mohli dočkat nějaké změny v porovnání s původní verzí. Nicméně pořád se jedná jen o úniky a žádné potvrzené informace, takže ještě může být vše jinak.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *