Oficiálně potvrzeno! Studio Rockstar Games uvedlo, kdy zveřejní první trailer na GTA 6

GTA 6
Zdroj: Rockstar Games

V jednom z největších úniků v herní historii se loni na veřejnost dostaly první záběry z následujícího GTA 6. Pravdou je, že to nebyl zrovna nejlepší způsob toho, jak se o této hře dozvědět. Na druhou stranu musíme říci, že aspoň víme, že se nejspíše opět vrátíme do Vice City.

Doposud všechny veřejné informace byly postaveny spíše na spekulacích, protože společnost Rockstar Games byla na poli novinek poměrně tichá, ale to nezabránilo fanouškům ve zkoumání, spekulacích a sdílení nápadů. Objevilo se od té doby něco nového? ANO! Nyní už je všem jasné, že se následujícího traileru dočkáme už za pár týdnů.

Je to pouze pár minut, kdy společnost Rockstar Games na svých oficiálních kanálech informovala o tom, že při výročí 25. let od založení studia se dočkáme odhalení traileru na nadcházející GTA. Rockstar Games uvádí, že oficiálního traileru se dočkáme začátkem prosince. Můžete tedy očekávat, že se to ponese ve velkém stylu.


Oficiální zpráva:

Next month marks the 25th anniversary of Rockstar Games.

Thanks to the incredible support of our players worldwide, we have had the opportunity to create games we are truly passionate about — without you, none of this would be possible, and we are so grateful to all of you for sharing this journey with us.

In 1998, Rockstar Games was founded on the idea that video games could come to be as essential to culture as any other form of entertainment, and we hope that we have created games you love in our efforts to be part of that evolution.

We are very excited to let you know that in early December, we will release the first trailer for the next Grand Theft Auto.

We look forward to many more years of sharing these experiences with all of you.

Thank you,Vzhledem k tomuto odhalení se dá očekávat, že nám herní studio bude možná odhalovat menší střípky, které by nás na novinku mohli jistě nalákat. Na tento moment čekala celá herní komunita po celém světě několik let. Vzhledem k popularitě všech předchozích dílů můžeme očekávat, že po uvedení traileru se vyšplhá počet sledujících na stovky milionů během pár hodin.

Pokud chcete vědět více o GTA 6, tak zůstaňte s námi naladěni na další novinky. Jakmile se dozvíme další horké aktuality, tak vás budeme informovat jako první.

Čeho se dočkáme v GTA 6?

Hra GTA 6 již v herním průmyslu vzbudila velký rozruch. Pozornost o titulu se podařilo upoutat několika úniky. Nyní se na internetu objevilo několik čerstvých úniků, které naznačují, že GTA 6 možná představí zločin bílých límečků, praní špinavých peněz, hackerské nástroje, odhalování vozidel a velkolepé loupeže ve stylu Bonnie a Clydea.

Společnost HT Tech uvedla, že se objevily informace o tom, že by hra GTA 6 mohla nabízet možnosti vydělávání peněz prostřednictvím zločinu bílých límečků. Uniklá videa z hraní naznačují, že hra bude obsahovat nemovitosti a podniky, které lze koupit a které by mohly být potenciálně využity k praní špinavých peněz.

Ve dříve uniklém videu Hank’s Waffles byl u nemovitosti myčky spatřen symbol pračky s logem „$“, což naznačuje možnost, že hráči kupují nemovitosti s primárním cílem praní špinavých peněz ve hře, uvedla publikace. Něco podobného známe i z předchozích dílů GTA.GTA 6 by údajně také mohlo obsahovat určité prvky hackování inspirované hrou Watch Dogs od Ubisoftu, což je další hra s otevřeným světem, která je podobná sérii Grand Theft Auto. V úniku, který odhalil Tom Henderson, bylo odhaleno, že ženská postava Lucia vlastní různá zařízení, včetně rušičky sledovacích zařízení, obchvatu imobilizéru, USB disku a automatického vytáčení, která by mohla být použita k hackování vozidel.

V GTA 6 by hráči mohli mít možnost prozkoumávat a odhalovat různá vozidla. Existují náznaky, že by hra mohla obsahovat kompendium vozidel, jak bylo vidět na dříve uniklém videu, kde Jason vstupuje do Maibatsu Sanchez a zpráva v pravém dolním rohu potvrzuje objevení nového identifikátoru pro vozidlo, dodala zpráva.

Pro ty, kteří se v GTA 6 potýkají s finančními omezeními, by loupeže mohly představovat jednoduchý způsob, jak rychle nashromáždit bohatství, zejména vzhledem k očekávané dynamice mezi dvěma hlavními postavami, která připomíná Bonnie a Clydea.

Uniklé informace naznačují, že hráči budou mít možnost vydávat během loupeže pokyny svému partnerovi, například nařídit mu, aby se vzdal nebo zůstal stát. Obě postavy prý navíc budou mít u sebe „pytle na kořist“, do kterých budou ukládat nepoctivě utržené peníze a zlato. Kromě toho by mohl fungovat systém sdílení, který oběma postavám umožní vyměňovat si předměty, jako je jídlo, munice, spotřební materiál, a dokonce i zbraně.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: gamesradar.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *