OnePlus by mohlo uvést nový vlajkový telefon ještě letos

OnePlus
OnePlus 10 Pro / Zdroj fotografie: OnePlus

S blížícím se koncem tohoto roku dochází k mnoha únikům ohledně nových vlajkových lodí na tento či už dokonce příští rok. Za poslední dobu unikly informace o hodně nadcházejících modelech, kterými jsou iPhone 15, smartphony řady Samsung Galaxy S23, Xiaomi 13 a nakonec o Huawei P60 Pro, přičemž teprve nedávno vyšel smartphone Huawei Mate 50 Pro. Nicméně dnes se budeme bavit o společnosti OnePlus, která již tento rok uvedla jeden vlajkový model, ale v tuto chvíli to vypadá tak, že bychom se mohli dočkat v brzké době ještě dalšího. Nejnovější únik odhaluje zajímavé podrobnosti týkající se OnePlus 11 Pro, který může být základním modelem řady OnePlus 11.

Začátkem tohoto roku uvedl čínský výrobce smartphonů na trh OnePlus 10 Pro jako svůj vlajkový model, přičemž žádného základního modelu jsme se ani nedočkali. Nový únik však naznačuje, že značka by mohla uvést nový OnePlus 11 (Pro) ještě letos. Nový smartphone by měl mít špičkovou výbavu i specifikace, které obvykle má varianta Pro. Únik přinesl leaker, který se přezdívá Marek Jambora.


Nenechte si ujít:


Jinými slovy, základní model bude pravděpodobně jediným vlajkovým modelem čínské společnosti v první polovině příštího roku. Tedy stejně jako loni bude vydán pouze jeden model s tím, že letos to bude v podobě OnePlus 11 Pro s jiným názvem. V tuto chvílí očekáváme, že nový telefon nejvyšší třídy bude představen někdy ve stejném období uvedení na trh jako byl uveden model 10 Pro v roce 2022. Na trh se s největší pravděpodobností podívá v lednu 2023, ale není to potvrzeno oficiálně.

Mimo jiné existuje ještě varianta toho, že model 11 může být první vlajkovou lodí s vlajkovým procesorem Snapdragon 8 Gen 2. Po OnePlus 11 by mohl přijít v druhé polovině roku 2023 jeho vylepšený model se Snapdragonem 8+ Gen 2. Máme tady někoho, kdo má rád OnePlus nebo se spíše soustředíte na jiné značky?

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *