OPPO Find N2 Flip získá mezi prvními zařízeními nový ColorOS 14, založený na Androidu 14

OPPO Find N2 Flip
Zdroj: OPPO

Společnost OPPO oznámila, že její vlajková loď mezi skládacími telefony, konkrétně Find N2 Flip, obdrží veřejnou verzi systému ColorOS 14, založeného na novém Androidu 14 jako jedno z prvních zařízení na světě. Je to od roku 2019 pátý rok v řadě, kdy OPPO mezi prvními výrobci smartphonů poskytuje svým zákazníkům velké aktualizace systému Android. Telefon je samozřejmě dostupný i na našem trhu.

OPPO i Google sdílejí stejnou vizi a dlouhodobě se snaží poskytovat svým uživatelům co nejlepší zážitek z používání operačního systému,“ říká Peter Dohyung Lee, vedoucí oddělení vlajkových lodí společnosti OPPO.

Díky intenzivní spolupráci se společností Google jsme letos v dubnu přinesli funkci převodu řeči na text do telefonu Find N2 Flip a nyní, díky urychlenému příchodu systému ColorOS 14, založeného na systému Android 14, zkoumáme ještě další možnosti skládacích telefonů. S bezkonkurenčními softwarovými možnostmi se snažíme poskytovat uživatelům působivější funkce a zpřístupnit jim nejlepší možné zážitky ze skládacích zařízení,“ dodává Peter Dohyung Lee.OPPO Find N2 Flip
Zdroj: OPPO

Již na květnové konferenci Google I/O společnost OPPO oznámila, že model OPPO Find N2 Flip bude mezi prvními smartphony na světě, které obdrží aktualizaci na beta verzi systému Android 14. Systém Android 14 obsahuje řadu novinek v oblasti ochrany soukromí, přístupnosti, výkonu a funkcí přizpůsobitelných uživatelům, stejně jako větší podporu skládacích zařízení.

Z hlediska ochrany osobních údajů umožňuje nový systém například výběr fotografií a videí, ke kterým budou mít aplikace povolený přístup, na rozdíl od umožnění plného přístupu ke všem mediálním položkám v zařízení.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: english.jagran.com, 91mobiles.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *