Poslouchejte hudbu stylově. Sencor odhalil nový reproduktor, který nabídne kvalitní poslech a parádní podívanou

Sencor
Zdroj fotografie: Sencor

Ať už jedete na hory či k moři, nebo plánujete pořádnou párty, nový Bluetooth reproduktor SENCOR SSS 3100 se postará o tu správnou atmosféru. Dynamické světelné prvky a kvalitní zvukový procesor z něj dělají krále večírků.

Spadl vám omylem do bazénů, nebo vám ho někdo polil? Nevadí. Díky voděodolnému provedení se stupněm krytí IPX5 se mu nic nestane. Lehce přenosný reproduktor SSS 3100 si tak můžete vzít s sebou kamkoliv. Barevné světelné efekty si snadno nastavíte dle své preference, stejně tak je jednoduše vypnete. O čistý a dynamický zvuk se starají dva pasivní zářiče a dva reproduktory s maximálním výkonem 60 W.

Mezi další výhody určitě patří vysoká kompatibilita. Milovníci karaoke a proslovů ocení mikrofonový vstup. Posluchači rádia pak zabudované FM rádio. Pokud jste muzikanti a chcete pouštět vlastní nezveřejněnou tvorbu, přijde vám vhod připojení přes USB. Díky technologii True Wireless Stereo pak snadno připojíte další reproduktory. Nechybí ani audio vstup Aux.

Sencor
Zdroj fotografie: Sencor

Výdrž reproduktoru SSS 3100 je až 7 hodin. Po vybití jej snadno dobijete pomocí USB-C kabelu, který je součástí balení stejně tak jako externí kabel Aux a uživatelská příručka. Pořídit si jej můžete již od 1 499 Kč.


Nenechte si ujít:


Pokud jsem vás s touto hromadou informací zaujal, tak nevynechejte následující řádky. Tento zajímavý reproduktor dorazil do naší redakce, a za pár dní se můžete těšit na podrobnou recenzi. Přiznám se, že pro značku Sencor mám v oblasti reproduktorů menší slabost. Společnost se v tomto směru drží hesla „za málo peněz hodně muziky“ , a u tohoto reproduktoru to platí dvojnásob.Sencor to nebude mít na našem trhu vůbec jednoduché, protože v této cenové hladině se najde několik zajímavých konkurentů. Například společnost Niceboy nabízí za podobné peníze reproduktor Niceboy Raze 3 Titan, případně model RAZE Radion 4. Dalším silným konkurentem je například společnost Buxton s jejím modelem BBS 5500. I když tyto zmíněné modely malinko v oblasti výkonu za Sencorem ztrácejí, tak bude zajímavé sledovat jejich souboj o vaši přízeň.

Pokud je něco, co vás konkrétního zajímá, tak se nebojte napsat. A my se na tento aspekt zaměříme v naší podrobné recenzi.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: Svět Huawei

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *