Řada Samsung Galaxy S23 možná vyjde dříve, než jsme předpokládali

Samsung Galaxy S23
Samsung Galaxy Z Flip4 / Zdroj fotografie: Samsung

Dostalo se ven již mnoho úniků, které nám toho o řadě Samsung Galaxy S23 pověděli až moc. Takže s tím logicky nastává otázka – nevyjde tento rok nejnovější řada od Samsungu dříve než obvykle? Je možné, že ne, ale podle nedávných zpráv by to mělo být právě naopak. Pojďme se na to podívat.

Podle úniků se ve 4. čtvrtletí 2022 představí mnoho vlajkových lodí pro rok 2023. Řada Xiaomi 13 se má ukázat v listopadu se Snapdragonem 8 Gen 2. Navíc můžeme OnePlus 11 Pro 5G očekávat dříve než obvykle a s tím dokonce i Vivo X90 Pro+. Včerejší nová zpráva z jihokorejského zpravodajství ET News ukazuje, že řada Samsung Galaxy S23 může být opravdu brzy vydána. Možná už o vánočních prázdninách.

Samsung představil svou řadu Samsung Galaxy S21 14. ledna 2021, což bylo mnohem dříve než obvykle. O rok později v únoru 2022 představil s malým zpožděním řadu Galaxy S22. Ve stejnou dobu rovněž očekáváme řadu Galaxy S23. Kromě certifikací se poslední dobou objevují také rendery, které potvrdily design nadcházející série vlajkových lodí. Takže známe vzhled Galaxy S23, S23+ a dokonce i S23 Ultra.


Nenechte si ujít:


Podle zpráv má brzké vydání řady Galaxy S23 zajistit větší tržby společnosti. Společnost může chtít zkrátit tímto krokem období mezi vydáním řady iPhone 14 a právě novou řadou prémiových smartphonů od Samsungu. Apple očekává, že během zimních prázdnin zvýší své prodeje. Bylo by to vůbec poprvé, co by Samsung představil své vlajkové řady s tak malým rozestupem.

Každopádně podle nedávných úniků se moc velkých změn nedočkáme, a tak si říkám, jestli to má vůbec smysl. Věřím tomu, že drtivá většina uživatelů by si raději počkala delší dobu na lepší produkt, než ten stejný jen v jiném kabátu. Největšími změnami budou procesor a nový 200MPx fotoaparát, který lidi může opravdu přitáhnout, ale to je vesměs vše. Uvidíme, jakých prodejů Samsung dosáhne, ale já osobně mu moc nevěřím, obzvláště pokud se opravdu vrátí na ruský trh.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *