Rychlost nabíjení nové řady Samsung Galaxy S23 je vtip

Samsung
Samsung Galaxy Note Edge / Autor fotografie: Pexels / Zdroj fotografie: Pixabay

Samsung neustále pokračuje v přípravě debutu řady Samsungu Galaxy S23. Jako obvykle se dočkáme tří variant – normální, Plus a Ultra. Spuštění proběhne někdy v 1. čtvrtletí roku 2023, předpokládáme, že stejně jako minulý rok v lednu. Z toho důvodu společnost již začala dělat na různých certifikacích. V tuto chvíli víme o tom, že nová zařízení prošla povinnou čínskou certifikací 3C. Díky ní víme, že nabíjení řady Galaxy S23 bude velkým zklamáním.

Zatímco většina výrobců se zaměřuje u svých zařízení na rychlost nabíjení, tak Samsung tento trend absolutně nezajímá. Ve srovnání s jinými výrobci bude mít nová řada od Samsung opravdu směšnou rychlost nabíjení, za kterou by se styděla nejedna vlajková loď.

Podle databáze 3C mají modely Galaxy S23 a Galaxy S23+ certifikovány stejnou nabíječku EP-TA800. Je jasné, že tato zařízení budou určena pro čínský trh, kde mají slíbenou podporu nabíjecí rychlosti 25W.


Nenechte si ujít:


Jak to bude s variantou modelu Galaxy S23 Ultra zatím nevíme, ale dá se předpokládat, že čínská varianta to bude mít jiné než ta globální. Nicméně pořád existuje určitá naděje v tom ohledu, že se opravdu dočkáme varianty s 45W nabíjením.

Proč se Samsung takto blbě rozhodnul nevíme, ale je zde jedna pravděpodobná teorie. Společnost ještě není schopná nové technologii nabíjení čelit, protože již v minulosti měla mnoho problému s nafukujícími se bateriemi. Obzvláště u řady Galaxy Note 7 to bylo velké fiasko. V tu dobu měl Samsung jediné štěstí, že už to byla docela zavedená značka, a tak to na ni nemělo tak velký dopad. Od té doby má Samsung zřejmě přetrvávající strach, takže své protivníky raději nechá utíkat, přičemž on sám na tom strádá nejvíce.

Xiaomi, Oppo, Honor či Huawei, to jsou všechno společnosti, které už v odvětví nabíjení něčeho dosáhly. Každá z těchto značek má svůj milník v nějakém ohledu nabíjení a nevěřím moc tomu, že se k nim někdy Apple nebo Samsung přidá. Jaký názor máte na celou situaci vy?

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

5 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *