Samsung Galaxy S23 ještě nebyl představen, přesto už stihl zklamat mnoho uživatelů

Samsung Galaxy S23
Zdroj fotografie: Samsung

Jihokorejský výrobní gigant, společnost Samsung, obvykle vydává své nové vlajkové lodě řady Galaxy v prvním čtvrtletí roku. Vzhledem k tomu, že se nacházíme již ve třetím čtvrtletí, zbývá do uvedení nové řady Galaxy jen několik měsíců.

Před pár dny se objevila zpráva, že řada Samsung Galaxy S23 získala čínskou certifikaci 3C. Certifikace prozrazuje, že tato řada bude vybavena SoC Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2. Ve skutečnosti mohou být tato zařízení dokonce prvními, která tento vlajkový procesor dostanou. Informace o čipu však není to, co upoutalo pozornost uživatelů.

Řada Samsung Galaxy S23 podporuje pouze 25W nabíjení

Certifikace 3C také prozrazuje, že Samsung Galaxy S23 bude podporovat pouze 25W kabelové nabíjení. To je pro mnoho uživatelů systému Android velkým zklamáním. Pro špičkovou vlajkovou loď roku 2023 je 25W nabíjení o něco méně konkurenceschopné než u konkurenčních produktů. Podle serveru PhoneArena nyní všechny modely střední třídy společnosti OnePlus podporují 150W kabelové bleskové nabíjení. To znamená, že nabíjecí kapacita řady Samsung Galaxy S23 bude zřejmě zklamáním. V táboře Android telefonů je totiž cokoli pod 50 W otřesné.


Mohlo by Vás zajímat:


Ve srovnání s protivníky z tábora Android je rychlé nabíjení řady Samsung Galaxy S23 zjevně v nevýhodě. Ve srovnání s řadou iPhone 14 je však 25W rychlé nabíjení Samsungu výhodou. Samsung Galaxy S22 Ultra s velkou 5000mAh baterií se pomocí 25W nabíječky plně nabije přibližně za hodinu. Pro srovnání, iPhone 14 Pro Max používá 30W nabíječku a jeho nabití z 0 na 100 % trvá přibližně dvě hodiny. To je téměř dvakrát déle než u Samsungu Galaxy S22 Ultra.

Tyto modely se však ani zdaleka nepřibližují ostatním čínským vlajkovým lodím. V současné době má iQOO 10 Pro sériově vyráběné komerční 200W kabelové rychlo nabíjení, které dokáže nabít velkou 4700mAh baterii na 100 % za pouhých 10 minut. Dá se předpokládat, že v roce 2023 se dočkáme také smartphonu s procesorem Snapdragon 8 Gen2, který bude podporovat 200W bleskové nabíjení.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: news.mydrivers.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *