Samsung jde konkurenci po krku. Pracuje na dvou nových skládacích smartphonech s 16GB RAM

Samsung
Samsung Galaxz Flip4 / Zdroj fotografie: Samsung

Vydání dvou nových skládacích smartphonů Samsung odhalil známý leaker Ice Universe, který často uvádí exkluzivní informace o nejnovějším vývoji v sektoru smartphonů. Už víme, že se opět bude jednat o modely Fold a Flip, což nám potvrzuje i samotný název zařízení.

Jejich konkrétní názvy jsou Samsung W23 a W23 Flip, které jsou skládací a mají 16 GB RAM. Leaker již stihl potvrdit, že se jedná o dva nové modely Galaxy Z Fold4 a Flip4. Bohužel budou exkluzivní pouze pro čínského telekomunikačního operátora China Telecom.

U modelu W23 Flip nemá dojít k žádným důrazným změnám. Jedinou změnou bude pouze vylepšený procesor Snapdragon 8+ Gen 1. K tomu musíme samozřejmě ještě připočítat novou a větší RAM. Bohužel, jak jsem již zmínil, tak k žádným větším změnám už nedojde.


Nenechte si ujít:


Zdá se, že Samsung W23 a jeho véčková verze jsou v souladu s povrchovou úpravou zadního panelu. Větší model může dostat také zlatý model na fotoaparát. I když se W23 a W23 Flip skutečně brzy začnou prodávat, neočekává se, že by se jejich ceny výrazně odlišovaly od cen W22 5G. V době jejich vydání byla cena skládacího telefonu 2 640 USD. Jedná se však o špičkový smartphone s 16GB RAM a 512GB vnitřním úložištěm.

Oba skládací smartphony byly představeny už dávno. Nová verze je vlastně pořád stejná, ale pouze s vyššími čísly, což mají lidé rádi. Nejsem toho názoru, že uživatelé by případnou změnu pocítili doopravdy. Každopádně reklamní tah je to skvělý a nás ani nemusí mrzet, že se k nám tato zařízení nedostanou. Já osobně už se těším příští rok na řadu Flip5 a Fold5, které už snad opravdu přinesou nějaké změny na rozdíl od letošních smartphonů.

Máme tady nějaké uživatele skládacích smartphonů nebo preferujete klasiku? Já osobně pořád zůstávám u klasiky, jelikož je pro mě praktičtější.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *