Samsung poodhalil svůj očekávaný Galaxy Ring, ale velký úspěch nesklidil. Fanoušky pobouřil fakt, že stále zůstávají velké nejasnosti

Galaxy Ring
Zdroj: Samsung

Na poslední akci Galaxy Unpacked společnost Samsung krátce představila nové nositelné zařízení s názvem Samsung Galaxy Ring. Dnes, na veletrhu MWC 2024, jej společnost oficiálně oznámila. Samsung však o něm neprozradil příliš mnoho podrobností. Je však pravda, že jsme se dozvěděli více než při prvním oficiálním představení nositelného zařízení Samsung.

Samsung uvedl, že si máme například pořádně prohlédnout Samsung Galaxy Ring a dozvědět se, co do budoucna přinese. Mezi detaily, které ještě nebyly odhaleny, patří cena a dostupnost. Ty však pravděpodobně padnou ještě letos.

Co jsme se dozvěděli z představení Samsung Galaxy Ring na veletrhu MWC 2024

Na úvod Samsung potvrdil, že Galaxy Ring bude k dispozici v široké škále velikostí. Abychom byli konkrétní, nositelné zařízení se bude dodávat v amerických velikostech prstenu od 5 do 13. Tyto velikosti budou uvnitř prstenu označeny písmeny S až XL. Co se týče samotného designu, nositelné zařízení má konkávní tvar, který se uprostřed zužuje.

Pro srovnání: Oura Ring, jeden ze současných konkurentů společnosti Samsung, má vypouklý vzhled. Když už mluvíme o vzhledu, nositelné zařízení bude k dispozici ve třech různých barvách: platinově stříbrné, keramické černé a zlaté.Pokud jde o funkčnost, Galaxy Ring má nabídnout všechny funkce pro sledování kondice a zdraví, které mají chytré hodinky Galaxy Watch. To znamená, že s ním můžete sledovat srdeční tep, spánek, frekvenci dýchání a noční pohyb. Prsten také nese schopnost detekovat včasné příznaky spánkové apnoe, což je něco, pro co Samsung nedávno získal schválení FDA.

V souvislosti s hodinkami Galaxy Watch Samsung uvádí, že prsten bude fungovat jako správný společník chytrých hodinek. Po spárování můžete získat kvalitnější sledování zdraví a kondice. Společnost Samsung uvádí, že prsten Galaxy Ring bude při uvedení na trh k dispozici výhradně pro smartphony Samsung Galaxy. Společnost však má v plánu kompatibilitu později rozšířit.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: gsmarena.com, news.samsung.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *