Samsung S23 může být levnější než S22, ale má to háček. Budoucí majitelé se budou muset uskromnit

Samsung S23
Zdroj fotografie: Samsung

Nejnovější řada S23 bude jako obvykle obsahovat tři modely. Samsung S23, S23 Plus a S23 Ultra. Samsung zatím oficiálně nepotvrdil, že řadu S23, kterou všichni už očekáváme, uvede na trh začátkem příštího roku. Na internetu jsme však viděli mnoho úniků, které to z velké části potvrzují.

Jak Samsung sníží cenu telefonu Samsung S23

Proslýchá se, že jihokorejská technologická společnost hledá způsoby, jak snížit cenu základního modelu Galaxy S23. V posledních letech dochází ke zdražování téměř všeho. Jak tedy hodlá Samsung snížit cenu základního modelu Galaxy S23?

Jeden z tipérů tvrdí, že Samsung odstraní některé funkce nebo sníží kvalitu některých komponent. Jednou z komponent, která se pravděpodobně dočká snížení, je vibrační motorek. Společnost Samsung může v základní verzi řady S23 použít motor s haptickou zpětnou vazbou nižší třídy.


Nenechte si ujít:


Dalším výrazným downgradem může být displej samotného telefonu. Jakkoli je možné, že společnost Samsung zachová kvalitu obrazovky, model S23 může mít větší rámečky, než jaké jsme viděli u modelu S22. Tím může být Samsung schopen prodávat zařízení za nižší cenu než jeho předchůdce. Proslýchá se také, že tato strategie snižování cen se může rozšířit na celou modelovou řadu S23. Tyto zvěsti však nejsou tak přesné, jako to, co máme k dispozici o základním modelu.

Datum vydání, barvy a specifikace řady S23

Výrobce smartphonů možná představí řadu S23 v únoru příštího roku, stejně jako to udělal v případě řady S22. Úniky naznačují, že chystané smartphony mohou být dodávány se čtyřmi různými barevnými variantami. Béžová, černá, zelená a světle růžová barevná varianta.

Model S23 pravděpodobně bude používat novou generaci čipu Qualcomm, Snapdragon 8 Gen 2. Bude také vybaven 3 900mAh baterií. Samsung možná i u tohoto nového modelu zachová 6,1palcový Full HD Plus AMOLED displej.

Bude zajímavé sledovat, jak Samsung tento problém skutečně vyřeší. Těmito kroky si může znepřátelit velkou část svých zákazníků.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: gadgets360.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *