Samsung uvolnil pro český trh nejmodernější One UI 6. Nyní můžete stahovat nejnovější Android 14

One UI 6
Zdroj: Samsung

Samsungu se právě podařil pozoruhodný kousek, když dodal dlouho očekávanou aktualizaci One UI 6 těsně před vypršením říjnového termínu. Technologický gigant spustil globální šíření tohoto firmwaru do svých špičkových zařízení, Galaxy S23 Ultra, Galaxy S23 a Galaxy S23+. Tato netrpělivě očekávaná aktualizace, která má přibližně 3 GB, obsahuje spoustu vylepšení a zajímavých nových funkcí.

Řada Samsung Galaxy S23 dostává stabilní aktualizaci One UI 6

Jednou z nejvýraznějších změn je nový design, který zahrnuje zcela nové výchozí písmo, přepracované ikony, zjednodušené popisky ikon a možnost přizpůsobit si hodiny na zamykací obrazovce jejich zvětšením nebo změnou jejich polohy. Rychlý panel, který umožňuje rychlý přístup k základním funkcím, má upravené rozložení tlačítek. Wi-Fi a Bluetooth nyní zabírají hlavní prostor v horní části, následované známými rychlými přepínači. Ovládání jasu bylo přesunuto do spodní části.S uživatelským rozhraním One UI 6 představuje společnost Samsung nový přehrávač videa Studio, což je výkonný editor videa přístupný prostřednictvím aplikace Galerie. Nabízí řadu výkonných možností úprav, ačkoli se v současné době zdá, že je zatím omezen pouze na rozlišení FHD.

Mezi další novinky patří přepracovaný widget s počasím, nový vzhled aplikace Samsung Health (dříve představené v systému Android 13), inteligentnější režim Letadlo, který udržuje aktivní Wi-Fi a Bluetooth, a přemístění nabídky nastavení baterie vedle nastavení displeje. Uživatelé Samsungu Galaxy S23 se dočkají ihned, protože začíná celoplošné zavádění. S příslibem rozšíření na řadu dalších zařízení Samsung v následujících týdnech a měsících.

Závěrem lze říci, že aktualizace One UI 6 společnosti Samsung přinesla do jejích vlajkových zařízení vlnu zajímavých změn a vylepšení. Zajistila uživatelsky přívětivější a funkčně bohatší prostředí. Uživatelé modelů Galaxy S23 se nyní mohou těšit na vyladěnější a propracovanější rozhraní spolu s vylepšenými funkcemi. Připravuje tak půdu pro to, aby v blízké budoucnosti mohlo těchto vylepšení využívat ještě více uživatelů.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: gsmarena.com, sammobile.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *