Velký den pro každého jablíčkáře. Začíná hromadná výroba iPhonu 15

iPhonu 15
Autor: Lukas Gehrer / Zdroj: Pixabay

Mnoho fanoušků čeká na spuštění prodejů iPhonu 15. Společnost Foxconn, největší světový závod na montáž iPhonů, se připravuje na masovou výrobu. Aby byl zajištěn dostatek pracovníků, kteří uspokojí poptávku, společnost oznámila, že aktivně nabírá nové zaměstnance a zvyšuje odměny těm stávajícím.

Foxconn zvyšuje bonusy a nábor zaměstnanců v souvislosti s nástupem masové výroby iPhonu 15

Od 29. května mohou noví zaměstnanci očekávat ještě vyšší bonusy než dosud. Podle oficiálních údajů z Zhengzhou bude maximální bonus pro nové zaměstnance činit přibližně 500 dolarů na osobu. To je výrazné zvýšení oproti předchozímu týdnu, kdy maximální bonus činil 425 dolarů na osobu.

Kromě zvýšených bonusů se o 2 jüany (asi 0,31 USD) na hodinu zvýší také hodinová mzda pro zaměstnance pracující na hodinu. Při maximální hodinové mzdě 22 jüanů (asi 3,1 USD) za hodinu.

Pokud jde o samotný iPhone 15, očekáváme, že řada bude obsahovat čtyři modely. iPhone 15, 15 Plus, 15 Pro a 15 Pro Max. Všechny modely budou vybaveny funkcí Dynamic Island, konektorem USB-C a SoC Apple A17.Periskopový fotoaparát s 6x optickým zoomem však bude k dispozici pouze u modelu iPhone 15 Pro Max. Tato pokročilá funkce jistě zaujme fotografické nadšence i profesionály.

Pokud se podíváme do budoucna, už nyní kolují zvěsti o iPhonu 16 Pro Max. Podle těchto zvěstí bude přístroj vybaven snímačem Sony IMX903 s optickým formátem 1/1,14 palce. Pokud by to byla pravda, představovalo by to výrazný upgrade technologie fotoaparátu. A dále by posílil pozici společnosti Apple jako lídra na trhu chytrých telefonů.

Závěrem lze říci, že iPhone 15 bude jedním z nejočekávanějších chytrých telefonů tohoto roku. Vzhledem k tomu, že společnost Foxconn zvyšuje výrobu a zvyšuje bonusy pro zaměstnance, je připravena půda pro úspěšné uvedení na trh. Je zřejmé, že společnost Apple již hledí do budoucnosti a nadále posouvá hranice možností mobilních technologií.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: news.mydrivers.com

Průměrné hodnocení 3.3 / 5. Počet hodnocení: 3

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *