Vivo chystá nový skládací smartphone, který bude pohánět nejnovější Snapdragon  

Vivo X Fold
Vivo X Fold / Zdroj fotografie: Vivo

V dnešní době už je několik značek, které v současné době pracují na nové generaci skládacích smartphonů. Myslíte tím například Samsung a jeho modelovou řadu Galaxy Z Fold 4 a Galaxy Flip 4. Dále nesmíme opomenout také Xiaomi Mix Fold 2, které má údajně dorazit už tento měsíc.

Zatímco Samsung Galaxy Z Fold 4 má být představen na trh už dnes, tak u Xiaomi neexistuje žádné oficiální datum představení pro Mix Fold 2. Aby toho nebylo málo, tak nyní se objevují zcela nové zprávy, že s novým skládacím smartphonem dorazí také společnost Vivo. Podle odhalených informací je druhý skládací smartphone od společnosti Vivo již pomalu na cestě. Toto zařízení bude dodáváno s bočním řešením fyzického otisku prstu. Kromě toho se nadcházející skládací smartphone od společnosti Vivo bude jmenovat Vivo X Fold S.


Nenechte si ujít:


Jedná se o poměrně složitý název se dvěma samostatnými písmeny. Kromě toho bude toto nové zařízení používat čip Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1. Ten se bude pyšnit větším výpočetním výkonem, lepší spotřebou, a hlavně menší zahříváním. Vivo údajně navíc podle předchozích zpráv uvede na trh také vertikálně skládací smartphone, který má konkurovat například modelům Galaxy Flip 4, případně Huawei P50 Pocket.

Kdy se tyto nové modely dostanou na evropský trh je zatím ve hvězdách. V současnosti je kolem představení nového modelu spíše více otázek, než důležitých odpovědí. Budeme doufat, že se tento nový ohebný kousek ukáže na trhu nejpozději na podzim, aby si stihl zabrat kousek vánočního trhu pro sebe. Je skvělé vidět, jak se Vivo pomalinku zabydluje na evropském trhu.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *