Huawei P60 Pro: Tam, kde se potkává technologie s uměním v inovativním Rococo designu

Huawei P60 Pro
Zdroj: Huawei

Novinka Huawei P60 Pro je průkopníkem nejen v mobilní fotografii, ale také na poli designu. Svým vzhledem totiž dokáže zaujmout na první pohled. Smartphone byl představen ve dvou nadčasových barvách, včetně elegantní varianty Black, která je vyrobena ze speciálního skla proti otiskům prstů s matným efektem.

Druhá barevná varianta Rococo Pearl je zcela výjimečná, protože na její výrobu byl použit přírodní minerální perlový prach. Zadní strana telefonu tak uhrane svou perlovou strukturou. Navíc byl tento materiál na výrobu telefonu použit poprvé a každý kus je originál.

Huawei P60 Pro
Zdroj: Huawei

Perfektní kombinace klasiky a kreativity

Krása je velmi subjektivní, a navíc se neustále mění. V oblasti technologií se každý výrobce snaží, aby jeho produkt zaujmul na první pohled svým špičkovým designem. Největším trendem je ale vždy klasika, která nikdy nezklame. Zvlášť, když je okořeněná o zajímavé nadčasové prvky. Proto smartphone P60 Pro přichází s klasickou, ale přesto inovativní barevnou variantou Rococo Pearl. Unikátní textura této barevné varianty byla inspirovaná rokokem z 18. století. Perleťový design přesně odráží prvky tohoto stylu, je nadčasový, zářivý a unikátní. Jedná se o první design telefonu obsahující přírodní minerální prach. Výsledkem je, že se zadní strana telefonu duhově leskne a dosahuje přírodní textury lastury.

Huawei P60 Pro
Zdroj: Huawei

Každý kus tohoto smartphonu je díky použitým přírodním materiálům originál a liší se svou strukturou. Každé ručně vyráběné pouzdro je unikátní. Kombinace moderních technologií a ruční práce přináší inovaci na poli designu a novinku do odvětví chytrých telefonů v pohodě Huawei P60 Pro.

Výjimečná elegance s matným třpytem

Pokud hledáte telefon, který je po designové stránce jednoduchý, ale přesto má své kouzlo, jasnou volbou je P60 Pro ve variantě Black. Ta představuje zcela moderní interpretaci klasické černé barvy. Varianta Black je vyrobena ze speciálního pískového skla, které zabraňuje nevzhlednému obtiskování prstů. Navíc se jedná o velmi příjemný materiál na dotyk, jemný jako kůže. Zadní strana je na první pohled zcela matná, ale při bližším ohledání se jemně třpytí jako diamant.

Řada P vždy ztělesňuje pokročilé technologické schopnosti a prvotřídní estetiku. Design Rococo Pearl přináší do odvětví mobilních telefonů nový trend a uživatelům jedinečnost. Prodej nové vlajkové lodi se spouští 22. května. Doporučená obchodní cena je 28.999 Kč. Více informací najdete na oficiálních stránkách výrobce.

Má na Huawei P60 Pro konkurence šanci?

Huawei to nebude mít vůbec jednoduché. Na našem trhu se proti němu postaví například vivo X90 Pro, který svojí kvalitou fotoaparátu mile překvapil. Dalším silným oponentem bude Samsung Galaxy S23 Ultra, který patří do stálice kvalitních vlajkových lodí.

Jestli se Huawei musí nějakého modelu bát, tak to bude podle naší redakce nedávno odhalený HONOR Magic 5 Pro, který nám ukázal, že i bez mateřské společnosti Huawei dokáže vyrobit smartphone, který slušně zatopí i mnohem dražší konkurenci.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: Svět Huawei, gsmarena.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *