Tahle grafická karta dokáže spustit hru Counter-Strike 2 s více než 500 snímky za sekundu

Counter-Strike 2
Zdroj: Valve

Counter-Strike: Global Offensive je známá jako jedna z nejoblíbenějších FPS her. Její popularita od jejího vydání v roce 2012 stále roste. I dnes zůstává nejhranější týdenní hrou na platformě Steam. CS: GO se však vzhledem ke svému stáří potýkala také s problémy, z nichž největším byla pravděpodobně podprůměrná grafika. Proto se společnost Valve rozhodla vydat nový přepracovaný Counter-Strike 2.

Nová hra si zachovává DNA původní hry. To znamená, že získáte všechny kousky FPS akce z původní hry s přidáním lepší grafiky. Hlavní změnou ve hře CS2 je použití nového enginu Source 2. Pro netechnické hochy to znamená pouze to, že hra bude vizuálně příjemnější než dříve.

Bude využívat nové grafické API pro lepší odezvu a věrnější zobrazení. Hra bude schopna generovat realističtější textury a materiály, dynamické osvětlení, odrazy a další efekty založené na fyzikálním vykreslování.

Kromě toho byly vylepšeny mapy a kouřové granáty budou mnohem lépe spolupracovat s prostředím. Nebuďte v šoku, pokud se vám střelba a výbuchy budou zdát realistické.

Counter-Strike 2: Kolik FPS lze dosáhnout na grafických procesorech Nvidia?

To znamená, že jedna z otázek, které nás napadaly, zněla: „Kolik fps dokáže Counter-Strike 2 dosáhnout?“. Nuže, patřím k těm technickým nadšencům, kteří používají CS: GO jen proto, aby otestovali svůj nový počítač a snímkovou frekvenci, kterou poskytuje. Vzhledem k tomu, že CS: GO je poměrně starý, může se každý systém střední třídy trefit do dobrého rozsahu snímkové frekvence. Ale co nová hra?

No, Nvidia prolomila mlčení. Výrobce tvrdí, že RTX 4060 dokáže dosáhnout 215 snímků za sekundu, RTX 4070 Ti zvládne přes 360 FPS, zatímco RTX 4090 dosáhne 543 snímků za sekundu při hraní v rozlišení 1080p. Na výkon ostatních grafických procesorů Nvidia se můžete podívat v níže uvedeném grafu:

Counter-Strike 2
Zdroj: NVIDIA

Další zajímavostí CS2 je, že využívá technologii NVIDIA Reflex. Jedná se o technologii, která se používá k eliminaci zadrhávání pomocí optimalizace vykreslovaní na CPU a GPU. Tento proces v konečném důsledku snižuje latenci a nabízí lepší herní zážitek.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: wccftech.com, game-news24.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *