Vivo a jeho poprodejní servis. To je více než 400 milionů spokojených zákazníků po celém světě

Vivo
Zdroj fotografie: Vivo

Je pravdou, že od té doby, co na našem webu informujeme o značce vivo. Tak nám do redakce dorazila řada dlouhých dotazů, které se zaměřují převážně na jedno téma, konkrétně poprodejní servis. Vůbec se nedivíme, společnost je na našem trhu velmi krátce, a řada zákazníků chce vědět, jak se mohou na novou společnost po zakoupení telefonu spolehnout. Proto jsem rád, že Vám můžeme přinést tyto klíčové informace, které Vás jistě uklidní.

Inovativní poprodejní servis, autorizovaný servis pro vivo zařízení a další služby zákazníkům. Tak společnost vivo, jeden z předních světových výrobců chytrých telefonů, klade zvláštní důraz na dlouhodobou podporu a péči o zákazníky v případě, že se s přístrojem něco pokazí. Poprodejní služby představují velmi důležitý strategický přínos, který přispívá k vytváření přidané hodnoty pro zákazníka a odlišuje společnost v rámci referenčního trhu.


  • Oprava telefonu do 5 dnů autorizovaným servisem
  • Záruka na mobilní telefon a vestavěnou baterii 2 roky
  • Partnerství s vynikajícími značkami a používání moderních materiálů
  • Rychlá odezva se zákazníky na sociálních sítích

Pravidelné aktualizace a 5 dní na opravu smartphonu

vivo se řídí přístupem „více lokální, více globální“. Neustále se učí o českých zákaznících a uvědomuje si ty klíčové prvky, které zákazníci oceňují, jako je neustálá aktualizace softwaru, krátká doba odezvy a opravy a záruky na klíčové komponenty smartphonu. vivo garantuje opravu výrobků do pěti pracovních dnů od převzetí výrobku.

vivo si zároveň zakládá na vytváření odolných a bezpečných výrobků, protože chytré telefony jsou jedním z nejosobnějších zařízení, které zákazníci používají, a na které se spoléhají. Jak? Například společným návrhem pokročilých fotografických funkcí smartphonu ve spolupráci se společností ZEISS a prémiovým krycím sklem SCHOTT Xensation®, které chrání displej modelu vivo X80 Pro.


Naše nejnovější recenze:


Kontrola kvality

To vše jsou jen některé z důvodů, proč si smartphony vivo získaly důvěru více než 400 milionů zákazníků na více než 70 trzích. Společnost investuje velké prostředky do kontroly kvality a podrobuje telefony extrémním teplotním testům, testům mechanické torze, ohybu, pádu, solné mlze a mnoha dalším testům ještě před zahájením sériové výroby. Jako příklad lze uvést nedávno oznámený telefon vivo X Fold, který byl testován institutem TÜV Rheinland –  rozložením a složením více než 300 000krát – což odpovídá více než 10 letům používání v případě, že se skládá a rozkládá 80krát denně.

HelpDesk podpora

Zákazníci mohou opravu/reklamaci zařízení vyřešit návštěvou prodejce nebo operátora, případně zanesením telefonu přímo do autorizovaného servisu. Mohou také požádat o vyzvednutí zařízení na konkrétní adrese a následně po opravě zaslat zpět. Společnost je tu pro své zákazníky také prostřednictvím online podpory ve formě live chatu, zákaznické linky a emailu.

„Poprodejní servis je nedílnou součástí cesty k zákazníkovi a ve vivo se neustále snažíme hledat řešení, která jsou v souladu s potřebami zákazníků. Veškerou zpětnou vazbu, kterou obdržíme, okamžitě interně sdílíme s techniky a dalšími osobami, protože věříme, že nikdo jiný než ti, kteří naše výrobky denně používají, nám nemůže poskytnout přesnou a včasnou zpětnou vazbu. Do budoucna pracujeme na zkrácení doby opravy, abychom omezili veškeré nepříjemnosti našich uživatelů,“ říká Gabriela Roušarová, marketingová manažerka českého zastoupení značky vivo.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: Svět Huawei

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Štítky:, , ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *