Huawei FreeBuds 5 vám umožní zažít zvuk jako nikdy předtím

Huawei FreeBuds 5
Zdroj: Huawei

Pokud si vzpomínáte, tak první sluchátka Huawei FreeBuds byla uvedena na trh před dvěma lety. Od té doby jsme měli k dispozici například FreeBuds 5i, vynikající cenově dostupný pár HiFi TWS. Po uvedení modelu 5i se zdá, že se čínský výrobce plně pustil do vývoje Huawei FreeBuds 5. Fanoušci tak měli od chystaných buds velká očekávání.

Zdá se, že FreeBuds 5 nezklamou. Čínský výrobce se právě podělil o upoutávku na chystaná bezdrátová sluchátka. Tato upoutávka naznačuje, že sluchátka brzy vstoupí na trh, přičemž jejich uvedení proběhne 23. března. A také naznačuje, že nejnovější sluchátka budou znamenat průlom v oblasti bezdrátového zvuku.

Huawei FreeBuds 5
Zdroj: Huawei

Huawei láká na nejnovější generaci FreeBuds

Teaser sdílený společností Huawei se věnuje třem klíčovým vlastnostem sluchátek FreeBuds 5. Těmi jsou nový tvar, textura a především zvukový zážitek. Nejprve si povězme, v čem spočívá nový tvar. V podstatě se společnost Huawei rozhodla pro design základny FreeBuds připomínající kapku vody.

Když se ohlédneme zpět, sluchátka Huawei FreeBuds 4 měla válcovitý tvar. Hlavní ale je, že tvar není jen kvůli designu. Místo toho odráží veškerý nový hardware, který Huawei do FreeBuds 5 integroval. Ačkoli ohledně něj neexistují žádné oficiální informace, buds by mohly být vybaveny velkokapacitními a novými detektory. Mohla by být vybavena snímači srdečního tepu a teploty.


Naše recenze:


Nový hudební zážitek

Podle generálního ředitele společnosti Huawei dosáhla sluchátka FreeBuds 5 průlomu v technologických inovacích. Nová sluchátka porovnal s modelem FreeBuds 4, který nabízel dosud nevídaný zážitek. A s modelem FreeBuds 5 Huawei tvrdí, že se mu podařil významný skok v segmentu těchto sluchátek.

Před touto oficiální upoutávkou jsme se dočkali úniku informací. Tento únik nám poskytl předběžný pohled na jedinečný design, který buds přinesou. A také nám ukázal, že sluchátka budou mít podporu HWA/Hi-Res Audio Wireless. Jinými slovy, buds TWS budou vynikat skvělým zvukovým výkonem. Celkově mají tato sluchátka jistě potenciál zaujmout místo na seznamu nejlepších bezdrátových sluchátek.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: huaweicentral.com

Průměrné hodnocení 1 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Jeden komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *